Firma została zorganizowana w 2000 roku. W ciągu  wielu lat głównym kierunkiem było budownictwo na Wschogzie,na Syberii,Uralu. Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem nabytym pod czas pracy w warunkach ekstremalnych.Pozyskujemy surowiec dla produkcji domów na ekologicznie czystych terenach Północnego Uralu w Rosji i obok Bieguna Północnego w Finlandii.

Nie jesteśmy pośrednikami,jak sporo firm na rynku, które proponują budowę domów. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami.

Specjalizujemy się w budowie domów z bali okrągłych cylindrowanych,ciosanych ręcznie bali, a także bali klejonych.Mamy zaszczyt zaproponować Państwu pełny zakres prac budowlano - montażowych i wykończeniowych.

Budujemy w całym kraju,również na terenie Państw Unii Europejskiej.            

 

Domy z bala okragłego cylindrowanego i bala ciosanego produkujemy na fabrykach w Rosji - Ural.Domy z bala klejonego - w północnym regionie Finlandii,kolo Laponii,gdzie mieszka Swięty Mikolaj.

   
    

 Gotowe konstrukcje dostarczamy autami z odległosci ok.3000 km

    

Na każdą dostawę konstrukcji drewnianych z terenów Rosji jest wydawany sertifikat fitosanitarny.              

       W razie większych zapotrzebowań mamy do dyspozycji transport kolejowy i wodny.Technologia budownictwa domów, którą wykorzystujemy, sprawdzona została w ciągu setek lat w najtrudniejszych warunkach klimatycznych ziemi.

       Domy z bali są bardzo popularne i z powodzeniem budowane  są w Niemczech, Szwecji,Norwegii, Rosji,Czechach, Hiszpanii, Grecji, również w Polsce.

       Domy jedno i wielorodzinne, pensjonaty, restauracje, ośrodki wypoczynkowo-rozrywkowe, sauny, domki letniskowe  – to tylko wycinek wielu możliwości, gdzie ma zastosowanie budownictwo drewniane.

    Od wielu lat było ono rzadkością z wielu przyczyn. Jedną z nich była i jest dzisiaj wysoka cena drzewa jako materiału dla budownictwa. Ale podejmujemy wszelkich starań, aby stać było Państwa na tą przyjemność.

    Gwarantujemy, iż dom wybudowany z nami, biedzie służyć Państwu bardzo długo.Dom,który przyda  życiu Państwa komfort, zdrowie, promieniując życiową energią natury.             

Zadzwońcie do nas. Jest to pierwszy ważny krok na drodze do wybudowania własnego domu.

Zapraszamy do naszej lubelskiej i-strony:

domyzbali.lublin.pl