http://lotteryslayer.com/stain/achinsk-kupit-ecstasy-yellow-homer-200mg.html           Firma została zorganizowana w 2000 roku. W ciągu  wielu lat głównym kierunkiem było budownictwo na Wschogzie,na Syberii,Uralu. Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem nabytym pod czas pracy w warunkach ekstremalnych.Pozyskujemy surowiec dla produkcji domów na ekologicznie czystych terenach Północnego Uralu w Rosji i obok Bieguna Północnego w Finlandii.

Nie jesteśmy pośrednikami,jak sporo firm na rynku, które proponują budowę domów. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami.

Specjalizujemy się w budowie domów z bali okrągłych cylindrowanych,ciosanych ręcznie bali, a także bali klejonych.Mamy zaszczyt zaproponować Państwu pełny zakres prac budowlano - montażowych i wykończeniowych.

Budujemy w całym kraju,również na terenie Państw Unii Europejskiej.            

 

Domy z bala okragłego cylindrowanego i bala ciosanego produkujemy na fabrykach w Rosji - Ural.Domy z bala klejonego - w północnym regionie Finlandii,kolo Laponii,gdzie mieszka Swięty Mikolaj.

   
    

 Gotowe konstrukcje dostarczamy autami z odległosci ok.3000 km

    

Na każdą dostawę konstrukcji drewnianych z terenów Rosji jest wydawany sertifikat fitosanitarny.              

       W razie większych zapotrzebowań mamy do dyspozycji transport kolejowy i wodny.Technologia budownictwa domów, którą wykorzystujemy, sprawdzona została w ciągu setek lat w najtrudniejszych warunkach klimatycznych ziemi.

       Domy z bali są bardzo popularne i z powodzeniem budowane  są w Niemczech, Szwecji,Norwegii, Rosji,Czechach, Hiszpanii, Grecji, również w Polsce.

       Domy jedno i wielorodzinne, pensjonaty, restauracje, ośrodki wypoczynkowo-rozrywkowe, sauny, domki letniskowe  – to tylko wycinek wielu możliwości, gdzie ma zastosowanie budownictwo drewniane.

    Od wielu lat było ono rzadkością z wielu przyczyn. Jedną z nich była i jest dzisiaj wysoka cena drzewa jako materiału dla budownictwa. Ale podejmujemy wszelkich starań, aby stać było Państwa na tą przyjemność.

    Gwarantujemy, iż dom wybudowany z nami, biedzie służyć Państwu bardzo długo.Dom,który przyda  życiu Państwa komfort, zdrowie, promieniując życiową energią natury.             

Zadzwońcie do nas. Jest to pierwszy ważny krok na drodze do wybudowania własnego domu. http://rehability.ru/inequality/vladimir-kupit-ecstasy-rolls-royce.html

http://www.openexpert.ru/horse/moskva-chertanovo-yuzhnoe-kupit-metadon-chistota-99.html

Zapraszamy do naszej lubelskiej i-strony:

domyzbali.lublin.pl http://ammartv.servohost.net/button/kizel-kupit-methadone.html